رویه بازگشت کالا
آسودگی خاطر و رضایت کامل مشتریان همواره از هدف های اصلی شرکت آسان پخش یدک بوده است به همین دلیل تیم ما تمامی تلاش خود را میکند تا تمامی سفارشات در بهترین حالت ممکن با رضایت به دست مشتری برسد.
با این وجود ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند، در این گونه موارد خدماتی به عنوان خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. با توجه به گستردگی دسته ‌های قطعات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی آسان پخش یدک، تمامی قطعاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مشتری برسند (مانند قطعات بدنه، چراغ و لامپ، شیشه، تسمه و … ) شامل گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی بوده و مشمول مهلت 24 ساعته جهت تست و بازگشت قطعه نمی‌شوند. همچنین قطعاتی که به عنوان هدیه‌ از طرف آسان پخش یدک همراه سفارش ارسال و در فاکتور فروش درج شده، مشمول مهلت 24 ساعته جهت تست و بازگشت قطعه نمی باشند. برای الباقی قطعاتی که نیازمند به مهلت تست می باشند، آسان پخش یدک فرصتی 24 ساعته جهت تست قطعه در اختیار کاربر قرار داده است.

لطفاً دقت داشته باشید:

– باز کردن جعبه و نصب قطعاتی که باید توسط متخصص مربوطه صورت گیرد، (مانند قطعات برقی، قطعات موتوری، قطعات گیربکس، و قطعات حساس و …) الزاما تنها باید توسط نصاب متخصص انجام شود. در غیر این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.

شرایط بازگرداندن قطعه

استفاده از 48 ساعت ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

در صورت وجود ایراد یا اشکال فنی در قطعه ی خریداری شده.

– اشکال و یا ایراد فنی الزاما باید حداکثر تا 48 ساعت بعد از دریافت قطعه از طریق شماره واتس آپ : 09204280586 به آسان پخش یدک اطلاع داده شود و ویدیو آن جهت برسی واضح ارسال شود.

– وجود کارتن و جعبه و بسته بندی اصلی قطعات و نگهداریشان بصورت سالم تا پایان مهلت 48 ساعته الزامی بوده، لذا از دور ریختن آن و یا باز کردن غیر اصولی بسته بندی جداً خودداری کنید.

– استفاده از این سرویس تنها در شرایطی امکان‌پذیر است که قطعات در کارتن یا جعبه و بسته بندی اصلی خود به آسان پخش یدک بازگردانده شود.

– برچسب زدن ویا یادداشت توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه و بسته بندی اصلی قطعه و یا پاره و مخدوش نمودن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

– اگر قطعه خریداری شده از نظر مشخصات برند، نوع، یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.

– وجود هر گونه مغایرت، باید حداکثر طی 48 ساعت پس از دریافت قطعه، به واحد خدمات پس از فروش آسان پخش یدک از طریق تلفن پشتیبانی 02133987517 اطلاع داده شود.

– در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد،مانند برند و … ، امکان رسیدگی به درخواست کاربر تنها در صورتی امکان پذیر است که قطعه از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.

– در مواردی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شده و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

استفاده از این سرویس فقط در صورتی امکان‌پذیر است که قطعه در کارتن یا جعبه اصلی خود به فروشگاه مرکزی بازار بازگردانده شود.
برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی قطعه و یا پاره و مخدوش شدن آن، امکان استفاده از هر گونه ضمانت بازگشت را کاملا از بین خواهد برد.

– وجود آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری قطعات خریداری شده.

– آسیب‏‏ دیدگی یا ایراد فیزیکی باید حداکثر در طی 48 ساعت بعد از دریافت قطعه، به خدمات پس از فروش آسان پخش یدک از طریق تلفن پشتیبانی واتس آپ 09204280586 اطلاع داده شود، ویدیو آن جهت برسی اولیه ارسال شود.

– لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شده و از دور ریختن آن به جد خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی مقدور خواهد بود که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به آسان پخش یدک بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن هر گونه توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی قطعه و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

– اگر مشتری از خرید خود منصرف شود.

توجه: انصراف از خرید و درخواست مرجوعی بعد از ارسال به هیچ قطعه ای تعلق نمی‌گیرد. حتی در صورتی که هیچ ‌گونه دخل و تصرف، باز کردن بسته‌بندی اولیه، پلمب، برچسب‌ها و … و یا حتی اگر از کالا استفاده نشده باشد امکان مرجوع قطعات وجود ندارد.

– اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به واحد پیگیری سفارشات آسان پخش یدک به کمک تلفن اطلاع داده شود.

– اگر در اثر حمل و نقل، به قطعه آسیب رسیده باشد.

– این گونه آسیب‏‏ دیدگی ها باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت قطعه، به خدمات پس از فروش آسان پخش یدک اطلاع داده شود.

– با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد کلیه ی مرسولات، تحویل قطعات به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر بوده و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل بوده و آسان پخش یدک تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، اقدام به جبران خسارت می‌‏کند.

– نگهداری کارتن و جعبه قطعات به صورت کاملا سالم الزامی می باشد. استفاده از این سرویس فقط در شرایطی امکان‌پذیر است که قطعه در کارتن یا جعبه اصلی خود به آسان پخش یدک بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی قطعه و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

– قطعه آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید دقیقا به همان شکلی که کاربر تحویل گرفته است، به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور به خدمات پس از فروش آسان پخش یدک ارسال گردد.

– در صورتی که آسیب وارده‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، کاربر می‏‌تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کرده تا جهت بررسی و ارسال مجدد به آسان پخش یدک بازگردانده شود.

توجه:

بعد از بررسی قطعات مرجوع شده توسط کارشناسان خدمات پس از فروش، در صورتی که قطعه خارج از ضوابط مقرر در سایت مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود، برای کاربر ارسال خواهد شد. در صورت عدم تحویل کالای سالم و بدون مشکل از طرف مشتری، قطعه ی مزبور برای مدت زمان یک ماه بصورت امانت نزد آسان پخش یدک در واحد خدمات پس از فروش باقی مانده و با انقضای این مهلت آسان پخش یدک در قبال قطعه و زیان‌های وارده و یا مفقود شدن آن هیچ‌گونه مسوولیتی نخواهد داشت.

کالا را چطور ارسال کنید؟

– لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس حاصل فرمایید.

– از هر گونه ارسال قطعه بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش آسان پخش یدک جداً، خودداری کنید.

– جهت ارسال، باید قطعه در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شده و به همراه لوازم جانبی و همه اقلام همراه و قطعات بسته بندی به همراه قطعه اصلی ارسال شود.

– برچسب زدن، نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی قطعه و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، می توانید توضیحات خود را در پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذی بصورت جداگانه بنویسید).

– فاکتور حتما باید به همراه قطعه ارسال شود و پشت آن مشکل را یادداشت کنید. درصورت ارسال با پست پیشتاز، رسید پستی را نیز به فاکتور منگنه کنید.

– جهت بازگرداندن کالا از پست پیشتاز استفاده کنید. لازم به ذکر است که تمامی هزینه‌های بازگرداندن قطعه به عهده مشتری بوده و آسان پخش یدک در قبال این هزینه‌ها تعهدی ندارد. ولی هزینه پست پیشتاز با ارائه فاکتور و قبض شرکت پست بر اساس تعرفه‌های شرکت پست و طبق قوانین و دستورالعمل‌های شرکت، بعد از تایید خدمات پس از فروش به حساب کاربر واریز می‌گردد.

از آنجا که واریز هزینه ارسال، منوط به دریافت رسید پستی بوده، جهت اطمینان رسید را به فاکتور منگنه و همراه بسته ارسال کنید.

– اگر ساکن تهران هستید، جهت هماهنگی ارسال پیک برای تحویل گرفتن قطعه، با آسان پخش یدک تماس بگیرید.

– از نوشتن آدرس روی جعبه یا کارتن اصلی کالا، جداً خودداری کنید و در صورت لزوم ، جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری قرار داده، سپس آن را ارسال کنید.

– بسته خود را به آدرس زیر ارسال کنید.

استان تهران – شهر تهران – صندوق پستی: 1143753348

هزینه ارسال قطعات چطور محاسبه خواهد شد؟

– در صورتی که ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش آسان پخش یدک برسد، تمامی هزینه‌های ارسال به عهده آسان پخش یدک می باشد.

– جهت واریز هزینه پست به حساب مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست الزاما باید به همراه قطعه برای شرکت آسان پخش یدک ارسال شود.

– در صورت عدم تایید ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان آسان پخش یدک، هزینه ارسال و دریافت مجدد قطعه، به عهده مشتری خواهد بود.

بعد از رسیدن و دریافت قطعه توسط خدمات پس از فروش آسان پخش یدک، روند رسیدگی به درخواست کاربر چگونه می باشد؟

– کارشناسان خدمات پس از فروش آسان پخش یدک ایرادهای اعلام شده توسط کاربر را بررسی و کنترل می‌‏کنند. در صورتی که ایراد، مغایرت یا آسیب‌دیدگی توسط کارشناسان آسان پخش یدک تایید شود،قطعه تعویض گردیده و قطعه بدون مشکل برای کاربری ارسال می گردد.

لازم به ذکر است تعویض قطعه منوط و مشروط به موجود بودن قطعه مورد نظر در انبار می باشد. در صورتی که در زمان رسیدگی و طی مراحل تست کارشناسی و اقدامات لازم جهت تعویض قطعه، موجودی آن به اتمام برسد؛ آسان پخش یدک بنا به انتخاب کاربر قطعه دیگری را ارسال کرده و یا وجه قطعه مرجوعی را به حساب کاربر واریز می‌کند. بدیهی است که در صورت انتخاب قطعه دیگر، تفاوت قیمت قطعه جدید با قطعه مرجوعی (مبلغ درج شده در فاکتور) محاسبه و قبل از ارسال تسویه می گردد. برای کالای گران‌تر، کاربر تفاوت را پرداخت برای کالای ارزان‌تر،آسان پخش یدک تفاوت را به حساب کاربر واریز می‌کند.

– اتمام موجودی قطعه و یا تغییرات قیمت آن در مراحل تعویض و مرجوعی، به هیچ وجه حقی را برای کاربر ایجاد نکرده و آسان پخش یدک در قبال تهیه همان قطعه و یا تغییرات قیمت آن هیچ‌گونه تعهدی نداشته و فقط تعهد بازپرداخت وجه کالا مندرج در فاکتور به کاربر را می‌پذیرد.

– پس از دریافت و پذیرش کالا توسط آسان پخش یدک، بسته به نوع محصول و مشکل اعلام شده توسط کاربر، تست و اعلام نظر نهایی کارشناسان خدمات پس از فروش، به طور میانگین 48 ساعت کاری زمان خواهد برد.

– کارشناسان فنی خدمات پس از فروش جهت تست محصولات، ملزم به رعایت استانداردها و دستورالعمل‌ها و رویه‌های ابلاغ شده توسط شرکت‌های تولید کننده قطعات ارائه شده در سایت آسان پخش یدک هستند، لذا علیرغم تصور آن‌که تست قطعه (حتی برای ایرادهای خیلی آشکار) می‌تواند خیلی سریع انجام شود، ولی در واقعیت رعایت رویه‌های تست زمان‌بر یوده و در مواردی نیاز به هماهنگی با متخصصین آن قطعه دارد. به همین دلیل زمان اعلام نظر کارشناسی جهت تعویض قطعه به طور میانگین 48 ساعت کاری در نظر گرفته شده است، با تمامی این تفاسیر خدمات پس از فروش تمام تلاش خود را بکار خواهد بست تا سرعت تست و کارشناسی را افزایش داده، تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن به نیاز کاربران محترم پاسخ دهد.

– از هنگامی که وضعیت قطعات در واحد خدمات پس از فروش، مشخص گردد، اگر نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا 48 ساعت کاری مبلغ به حساب کاربر واریز خواهد شد.

– لازم به ذکر بوده ملاک عمل و اقدام شرکت، نظر کارشناسان فنی پشتیبانی و خدمات پس از فروش آسان پخش یدک می باشد.

نحوه اطلاع رسانی به خدمات پس از فروش چگونه است؟
با ما تماس بگیرید!

باز کردن چت
سلام
چگونه میتونم بهتون کمک کنم؟