شرایط و قوانین

شرایط و قوانین:

به بخش توافق نامه کاربری “آسان پخش یدک” خوش آمدید.

شرایط و ضوابط به صورت زیر می باشند:

1- موضوع توافق نامه:

موضوع این توافق نامه، ایجاد شبکه های مطمئن از طریق سایت “آسان پخش یدک” است که در آن کابران سایت، با استفاده از امکانات تعبیه شده در سایت، نسبت به خرید اینترنتی انواع لوازم یدکی خودرو اقدام می نمایند.

2- طرفین توافق نامه:

این توافق نامه به عنوان قرارداد فروش کالا (لوازم یدکی خودرو) به صورت آنلاین، بین سایت asanpakhshyadak.com (آسان پخش یدک) و کاربران سایت (خریدارانی که از طریق فروشگاه اینترنتی آسان پخش یدک اقدام به خرید می نمایند) به منظور افزایش امنیت در فضای اینترنت و تسهیل فرآیند خرید و فروش منعقد می گردد.

3- مدت اعتبار توافق نامه:

این توافق نامه از زمانیکه کاربر با آن موافقت می نماید، تا زمانیکه به یکی از دلایل قراردادی فسخ شود، معتبر می باشد.

4- تعیین نام کاربری و رمز عبور:

عضویت در سایت “آسان پخش یدک” رایگان است. کاربر اینترنتی، هنگام فعالیت در سایت به عنوان خریدار، باید در زمان ثبت نام، یک نام کاربری و رمز عبور برای خود تعیین کند. وارد کردن شماره تلفن همراه، هنگام ثبت نام اجباری می باشد. پس از انتخاب نام کاربری و رمز عبور، کاربر مورد نظر به عضویت سایت آسان پخش یدک در می آید. 

5- امنیت اطلاعات کاربران:

حفاظت از اطلاعات شخصی کاربران، جزو اولویت های اصلی سایت آسان پخش یدک می باشد.

6- ارتباط میان کاربران و سایت:

ارتباط با مدیران سایت از قسمت “ارتباط با ما” امکان پذیر می باشد. همچنین در مواقع ضروری، ارتباط با کاربر، از طریق شماره تلفن ثبت شده  برقرار خواهد شد.

7- نحوه تکمیل فرآیند خرید:

پس از انتخاب کالای مورد نظر، گزینه “افزودن به سبد خرید” را انتخاب کنید تا کالای شما در لیست سفارشات قرار بگیرد. سپس با کلیک بر  روی گزینه “تسویه حساب” می توانید سفارش خودر را ثبت کرده و نسبت به خرید آن اقدام نمایید.

8- نحوه پرداخت:

امکان پرداخت اینترنتی از طریق شبکه پرداخت پی (pay.ir) امکان پذیر است. هم چنین کاربرانی که در تهران ساکن می باشند، می توانند  پرداخت را به صورت حضوری انجام دهند.

9- حقوق و مالکیت سایت:

دامنه “asanpakhshyadak.com”، نام “آسان پخش یدک”، لوگو، محصولات و خدمات درج شده در سایت، متعلق به فروشگاه آسان پخش  یدک می باشند. بدون کسب اجازه کتبی، هر گونه کپی برداری و استفاده از موارد فوق، ممنوع خواهد بود.

10- قانون حاکم:

قانون حاکم بر این توافق نامه، قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران می باشد.

11- شرایط عدم مسئولیت:

سایت آسان پخش یدک به هیچ وجه مسئول خسارات غیر قابل پیش بینی در قبال کاربران نمی باشد. در صورتی که اثبات شود ایجاد خسارت در نتیجه کوتاهی، تقصیر و یا نقص تعهدات قانونی کاربر بوده، آسان پخش یدک مسئول نخواهد بود. در صورت عدم تایید اصل بودن کالا توسط استادکار و  در صورتی که محصول توسط کاربر باز نشده و از چارچوب اصلی خود خارج نشده باشد، شرایط بازگرداندن کالا تا 10 روز  امکان  پذیر می باشد. هم چنین لازم به ذکر است که کالای دیسک و صفحه و کالا های برقی، به هیچ عنوان گارانتی کارکرد نداشته و تنها دارای ضمانت اصل بودن یا اصالت کالا می باشند.

12- نوسانات قیمت:

به دلیل ناپایدار بودن قیمت ارز، امکان تغییر در قیمت نهایی وجود دارد. قیمت کالای فروخته شده، به قیمت روز محاسبه می شود.

13- شرایط عودت کالا :

چنانچه استادکارو تعمیرکار شما اصالت کالا را تایید نکند،
از وی بخواهید علت و دلیل موجه دال بر اصل نبودن کالا را یاداشت و با مهر و امضاء جهت بازرسی و برسی توسط کارشناسان اتحادیه قطعات یدکی خودرو، به همراه قطعه ارسال نمایید.((فقط با پست )) توجه داشته باشید که قطعه را از بسته بندی خارج نکرده و جعبه را در سلامت ارسال نمایید .
حداقل ۲۴ ساعت پس از دریافت کالای مرجوعی توسط شرکت در صورت تایید کارشناس اتحادیه وجه قطعه برای شما واریز میشود ، در غیر این صورت مشتری می بایست قطعه را تحویل بگیرد و تمامی هزینه های کارشناسی و حمل و نقل نیز از وی دریافت می گردد

این توافق نامه در 13 ماده به رویت کاربر رسیده و با تایید در هنگام عضویت، پس از آن پذیرش بدون قید و شرط این قرارداد لازم الاجرا خواهد بود.